Spordinädal

23. sept. 202230. sept. 2022

626 osalevat organisatsiooni, 893 erinevat sündmust, 168 129 osaluskorda – 2022 spordinädala patrooniks on kultuuriminister Piret Hartman, kelle jaoks on oluline aktiivne liikumine, et hoida keha ja vaim heas vormis. Seejuures on tema igapäevane eesmärk saada kokku 10 000 sammu. Praegu soovitab Maailma Tervishoiuorganisatsioon lastel liikuda iga päev vähemalt 60 minutit, praegused Tervise Arengu Instituudi läbi viidud uuringud näitavad, et vaid 20% täidab seda soovitust

Tallinna Teeninduskoolis toimuvad 23.-30.09 võistlused, mida saab läbida nii koolis kui väljapool seda. Kõige tähtsam: auhinnad – kõige suurema keskmise osalusega rühm kõigil alades saab sobival ajal vaba jää olemasolul Tondiraba jäähalli uisutama.

• Sammuralli – proovi liikuda vähemalt 10 000 sammu päevas ja oma tulemused pane kirja siia. Kes samme 🦵 ei tee, see rattale ei saa 😀
  • Mine sõida 🚴 rattaga! Rattaga sõidetud kilomeetrid kirjuta siia
  • Mängi õuebingotVali bingo lehelt igaks päevaks kolme kuni neli meeldivat õuetegevustTäisbingoks on vaja täita kõik 2ülesannet+ tühjadesse ringidesse lisatud enda väljamõeldud ülesanded. Tehtud ülesandele tõmba ristike peale ning kirjuta kõrvale ka kuupäev, mil tegevus sai tehtud. Kui kõike ei õnnestu täitasiis tee nii palju kui võimalikFoto oma tulemustega täidetud lehest saada kaia.laansoo@teeninduskool.ee hiljemalt 1.10 hommikuks. Väljaprinditud bingopõhju saad administraatori käest või B133.
  • Osale spordiviktoriinil! Vastata saad kuni 30.09 kui olid kooli Office 365 kontole sisse loginud.
  • Tegele ajuspordiga! Prindi välja tööleht ja uuri, mis peidab end Teko raamatukogus sporditeemaliste kohaviitade taga. Täidetud leht anna raamatukoguhoidjale kuni 30.09.

23. sept. 2022
30. sept. 2022