Keeltepäev 2020

21. sept. 202025. sept. 2020

keeltepäev 2020
26. septembril tähistatakse Euroopas keeltepäeva, millega soovitakse tähtsustada Euroopas kõneldavaid keeli ning innustada inimesi keeli õppima. Käesoleval aastal on Euroopa keeltepäev sattunud laupäevale, kuid see ei sega keeltepäeva tähistamist Tallinna Teeninduskoolis.
Tekos tähistame Euroopa keeltepäeva:
  • Alates esmaspäevast, 21.09 näitusega Teko raamatukogus erinevatest Euroopa keeltes raamatutest.
  • Neljapäeval, 24.09 ja reedel, 25.09 on võimalus lahendada Tallinna Teeninduskoolis sõnarägastikku. Korrektselt sõnarägastiku täitnute vahel loosime välja kaks auhinda. Sõnarägastiku saab administraatori juurest või B korpuse aatriumist laua pealt. Täidetud sõnarägastik palun viia administraatori juurde Teko postkasti või tuua ruumi B133.
  • Tunned puudust reisimisest? Proovime seda tunnet leevendada kuulutades välja võistluse parimale plakatile. Leia endale sõber või paar ning tule ruumi B133, võta A2 formaadis paber ning koosta oma rühmaga reisisihtide kaart, tee sellest kaardist meistriteos, mis sisaldab kaardil olevate riikide tähtsamaid kõnekeele väljendeid ning kõige huvitavamaid vaatamisväärsusi. Too oma plakat hiljemalt 25.09 kell 14.00 ruumi B133 ning jää ootama auhinda. Auhinnad saavad kolm huvitavaima kujundusega plakatit.
Ilusat Euroopa keeltepäeva tähistamist!

21. sept. 2020
25. sept. 2020