Õpilasfirmade laat 2023

1. nov. 2023 kell 11:0013:00

1. novembril toimus Teko aatriumis õpilasfirmade laat.

Sel aastal pakkusid laadal oma tooteid sellised õpilasfirmad nagu Staari Stiil, SuhkruSära, OF meemikaardid, Roosipommid, ÕF Relief, LIVVIE, LovAnna, HMBags ja paljud teised. Õpilasfirmade tutvustused leiad alt.

Õpilasfirmade tutvustused:

1. Minu ettevõtte nimi on Staari Stiil, mis pakub ainulaadse kuulsuste piltidega särke, mis on loova kujundusega ja väljendavad isikupära ja stiili. Missioon on valmistada hea kvaliteediga t-särke, mis kajastavad kuulsuste stiili ja nende maailma. Tooted on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis hõlmab loovat ja läbimõeldud disaini ning pakuvad võimalust väljendada fänni kirge ja individuaalsust. Mis meid eristab teistest on ainulaadne lähenemine moele, mis ühendab kuulsuste maailma koos loomingulise disainiga. Oleme usaldusväärne valik, kui soovite kvaliteetseid kuulsuste t-särke , mis eristub massi toodangust.
  2. Tere, meie oleme õpilasfirma SuhkruSära. Meie missiooniks on pakkuda teie pidudele rohkem unikaalsust ja sära. Meie toode on mõeldud kasutamiseks erinevatel pidudel, kuhu lisada juurde rohkem sära ja värvi läbi jookide. Toote puhul on tegemist suhkruvatiga, seega on soovitatav hoida toode kuivas ja jahedas kohas. Joogiga kokkupuutel toimib toode sekunditega, ei anna maitset ega lõhna, prioriteediks on vaid esteetiline välimus. SuhkruSära pakike on kerge ja lihtsasti kaasaskantav. Toode on pakendatud sanitaarselt kilepakendisse ja omakorda veel eraldi karpi. Tootega tuleb kaasa ka kasutusjuhend. Oleme erilised ja jääme silma selle poolest, et oleme Eestis ainulaadsed ja toome turule uue atraktiivse toote. Oleme loodud selleks, et muuta teie teemapeod, sünnipäevad ning muud hetked põnevaks ja meeldejäävaks
  3. Meie ettevõtte nimi on OF Meemikaardid, slogan on ‘’Naera end suveks vormi’’. Meie firma missioon on lähendada koolipere üksteisega läbi naermise ja mängimise. Üks pakk sisaldab 50 mängukaarti ja 30 pildikaarti. Paki taga on ka kasutusjuhend, kuidas seda mängida. Me müüme seda õpilaslaadal ja ka sotsiaalmeedias. Me oleme erilised, kuna see mäng on unikaalselt meie kooli õpetajatest. See mäng peaks pakkuma huvi õpilastele, kuna see on meie õpetajate kohta, mis on ka naljakas ja lõbus tegevus, mida klassikaaslastega koos teha. See arendab ka klassi kuuluvustunnet.
  4. Minu ettevõtte nimi on Roosipommid – Lõõgastu, lase mullidel hellitada. Missioon on saada head tagasisidet ning head tulu. Roosipommid koosnevad looduslikest koostisosadest. Toote pakendiks on pappkarp. Minu ettevõtte on eriline, kuna olen oma roosipommidega teinud palju katseid ja vaadanud mis just kõige parem on – just sellepärast kasutan looduslikke koostisaineid. Eriline on ta ka sellepärast, et olen vannipommidesse lisanud roosi õielehed, mis annavad aroomi ning teeb olemise palju nauditavamaks. Minu toode peaks just Sulle huvi pakkuma, kuna kas sa ei arva, et peale kooli üks lõõgastus kuluks ära? Üheks plussiks on ka see, et lõõgastumiseks ei pea sa kodust lahkuma. Minu toode vähendab stressi ning võitleb kuiva naha vastu. Kui sul on unega probleeme, siis just minu toode aitab seda parandada.
  5. Meie ettevõtte nimi on ÕF Relief. Tegu on menstruatsiooni soojakotiga, mille välimist kotti on võimalik pesta. Toodet on võimalik kasutada 2-5 aastat. Toodet müüme papist karbis, millel on keskel läbipäistev kile. Karpi paneme ka kasutusjuhendi. Meie missiooniks on taaskasutamine ja looduse hoidmine ning samal ajal valude leevendamine. Meie toote erilisus tuleb esile just taaskasutuses ja looduse hoidmises. Toode on mõeldud valu leevendamiseks ning kergustunde tekitamiseks.
  6. Meie ettevõtte nimi on “LIVVIE”, mis on kokku pandud meie nimedest. Meie slogan on “Shine in the eyes of others”. Me müüme riidest kotte, mil on unikaalne disain, meie kotid on tehtud polüestrist ja puuvillast. Me teeme seda enesearendamiseks ja oleme investeerinud nendesse palju aega ning armastust. Meie kotid lähevad müüki meie instagram poodi ning õpilasfirmade laadale. Meie joonistused koti peal on kaasaaegsed, mis sobivad kõikidele kandmiseks, neil on erinev kujundus. Meie toode pakub huvi nendele, kes otsib toodetest individuaalsust.
  7. Minu ettevõtte nimi on LovAnna ja minu slogan on “ Elu täis loovust”. Mina teen käsitsi jõulugeelküünlaid. Need küünlad on tehtud geelist, mis põleb ja sisaldab erinevad kaunistusi näiteks kuivatatud apelsini, kaneeli, glitterit, kuldset värvi ja veel on aroomid sees. Minu pakendamine tuleb selline, et ma lõikan suure või keskmise ringi kartongist ja panen sinna sisse oma toote ja pakin läbipaistva paberiga ja pärast panen oma logoga kleepsu. Miks teid peab see huvitama, sest see on tehtud käsitsi, see näeb ilus välja ja te võite seda kinkida sõbrale, perele, või lihtsalt kasutada nagu kaunistust.
  8. Meie oleme õpilasfirma HMBags, the wonders of recycling. Meie missioniks on, et: “Meie väärtustame keskkonda ja taaskasutamist, aga ka unikaalsust ja lihtsust”. Meie tooteks on unikaalsed kokkutõmmatavad kotid, mida Eestis varem pole tehtud. Kotid on tehtud mööblitööstuse kangajääkidest ehk toetavad taaskasutust. Need on ringikujulised, kiiresti kokkutõmmatavad ning väga mugav kasutada. Toodet on kahte erinevat suurust, väiksemad hügieenikotid ja suuremad igapäeva kotid, mida saab kasutada näiteks ranna-, trenni- või koolikotina. Kottidel on mitu erinevat disaini. Toode on mõeldud kõigile, kes armastavad riidekotte, unikaalsust ja taaskasutust.

1. nov. 2023
Event Categories: